משמעות מהספרים בקטלוג

0 – צבע לשיער נטורל, מכסה 100% שיער שיבה
00 – צבע לשיער נטורל אינטנסיבי לכישוי שיער שיבה קריסטלי ועקשן
1 – צבע לשיער אפור – לניטרול פיגמנט כתום
2 – צבע לשיער פנינה – מנטרל צהוב
3 – צבע לשיער זהב
4 – צבע לשיער נחושת
5. צבע לשיער מהגוני
6 – צבע לשיער אדום
7 – צבע לשיער סגול
8 – צבע לשיער שוקולד

איזה צבע לבחור?

בחירת צבע השיער תלויה בכמה גורמים:
1. האם צביעת השיער נעשית בפעם הראשונה?
2. האם השיער צבוע ומעוניינים לנטרל פיגמנט כתום או צהוב?
3. האם מעוניינים להבהיר את השיער או להכהות אותו?
4. האם יש שיער שיבה?

מה צריך לדעת לפני שצובעים את השיער?

  1. הצבע שרואים בקטלוג זה לא הצבע שבהכרח שתקבל על השיער בעת צביעה מכיוון שהצבע המופיע בקטלוג הוא נצבע על שיער לבן טהור בעוד שכצובעים את השיער – על השיער יש צבע טבעי או צבוע ולכן האפקט המתקבל בצביעה תלוי בתשובות לשאלות המוזכרות למעלה.
  2. אם רוצים להגיע לטון בהיר בשיער והטון ההתחלתי של השיער מאוד כהה – קשה מאוד לעשות את זה ללא הבהרה. שיער טבעי כהה (חום כהה או שחור) מכיל פיגמנט אדום שלא בא לידי ביטוי כלפי חוץ כשלא צובעים את השיער. ככל שנבהיר את השיער – הפיגמנט האדום יבצבץ החוצה, אם נבהיר עוד יותר את השיער – הפיגמנט האדום יהפוך לכתום ואם נהביר עוד יותר את השיער הפיגמנט הכתום יהפוך לצהוב.
  3. כדי לקבל צבע שיער אפור שמאוד פופולרי בימים אלו, חייבים להבהיר את השיער עד לטון של בלונד פלטין, כמעט לבן. אפור לא יכול להתקבל על שיער חום או בלונד כהה.
  4. חשוב לדעת באיזה אחוז חמצן להשתמש. שימוש באחוז חמצן לא נכון יגרום לתוצאות לא רצויות. בנוסף כמות החמצן – בצבעי שיער אינדולה כמות המחמן המומלצת בצבע היא 1:1 כלומר על כל 1 ג' צבע נשים 1 מ"ל חמצן ובצבע לשיער בלונד אקספרט אינדולה – נשתמש ביחס של 1:2 כלומר על כל 1 ג' צבע, נשתמש ב- 2 מ"ל חמצן.
  5. אם לא בטוחים לגבי בחירת צבע לשיער, מומלץ להגיע לקבל ייעוץ בחנות שמתמחה בבחירת גוון לשיער. ביוטי נט – מוצרי שיער ברח' שתולים 70 תל אביב נותנים ייעוץ במקום לפני רכישה. מומלץ להגיע.

אולי גם תאהבו....

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: מוגן בזכויות יוצרים!!!