אולפלקס משקם את השיער מבפנים. מאחה את הקשרי הגופרית של השיער אשר מתפרקים בתהליכים כימיים שמבצעים בשיער כמו צביעה, הבהרה ועוד.
אולפלקס מתחלק ל-7 חומרים שונים אשר לכל אחד תפקיד משלו וחשוב בפני עצמו.

אולפלקס 3 – מיועד לשימוש ביתי. לקוחה שעברה טיפול של אולפלקס 1 ואולפלקס 2 במספרה, משתמשת באולפלקס בבית כטיפול משלים אחת לשבוע כדי לשמור על חוזק השיערה ואף לשפר אותו. אולפלקס 3 מפחית שבירה, מחזק את השיער ומשפר את מראהו ותחושתו.
השימוש באולפקס 3 נעשה לאחר חפיפה (רק עם שמפו), על שיער לח מיובש במגבת. יש למרוח את החומר מהשורשים עד הקצוות. לעטוף את השיער בכובע אמבטיה ולהמתין מינימום 10 דקות. כמובן שניתן להישאר עם החומר גם חצי שעה – שעה על הראש. לאחר מכן יש לחפוף בשמפו אולפלקס 4 ובמרכך אולפלקס 5.
הבקבוק אמור להספיק ל- 5-8 טיפולים אחת לשבוע – תלוי באורך השיער.

טיפ חשוב:
במצב של שיער פגום במיוחד מומלץ להשתמש באולפלקס 0 ביחד עם אולפלקס 3

אולפלקס 0 – טיפול אינטנסיבי לשיער פגום במיוחד. מיועד לשימוש ביתי. מוצר זה התפרסם במהלך הקורונה בו לקוחות לא יכלו לבצע פעולות שיקום שיער במספרות וחיפשו מענה לטיפול ושיקום השיער בבית.
אולפלקס 0 ללא פרבנים, ללא גלוטן, ללא סולפטים
ניתן להשתמש באולפלקס 0 בטיפול בפני עצמו אך כדי להעצים את הטיפול הוא מיועד לשימוש במקביל עם אולפלקס 3. מכיוון שאולפלקס 0 מתייבש מהר על השיער, משתמשים בו עם אולפלקס 3 כדי לשמור על לחות השיער במהלך הטיפול.
על שיער יבש ונקי מחומרים, למרוח אולפלקס 0. לסרק את השיער, לעטוף בכובע אמבטיה ולהמתין כ- 10 דקות. מורחים אולפלקס 3 על השיער (מבלי לשטוף את אולפלקס 0 שמרחנו קודם), מסרקים שוב את השיער. עוטפים בכובע אמבטיה וממתינים 10-20 דקות.
לאחר מכן יש לחפוף עם שמפו אולפלקס 4 ומרכך אולפלקס 5.

לרכישת מוצרי שיער אולפקלס >>>

אולי גם תאהבו....

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: מוגן בזכויות יוצרים!!!